Yaşam

THE BOYS 4. sezon ne zaman gelecek ve başlayacak? The Boys final yaptı mı?

American Senaristler Birliği’nin (WGA) 2 Mayıs’tan bu yana devam eden grevi, birçok film ve dizi üzerinde önemli etkilere neden oluyor. Grev başlamadan “The Boys”un dördüncü sezonunun çekimleri tamamlandı. Peki THE BOYS 4. sezon ne zaman gelecek ve başlayacak? The Boys final yaptı mı? Detaylar haberimizde…

THE BOYS 4. SEZON NE ZAMAN GELECEK VE BAŞLAYACAK?

Dizi Taraftarları onun 4. döneminin grevden etkilenmeyeceğini düşünüyordu. Dizinin yaratıcısı ve baş yapımcısı Eric Kripke, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, televizyon ve sinema yazarlarının grevi tamamlanana kadar The Boys’un 4. sezonunun yayınlanmayacağını duyurdu. Çekimleri nisan ayında tamamlanan dizinin beklenen en erken dönüş tarihi 2024 başıydı. Ancak son dönemde yapılan açıklamalar 4. sezonun yayın tarihinin daha ileri bir tarihe alınacağını gösteriyor.

ERKEKLER FİNAL Mİ OLDU?

Dizinin yaratıcısı Eric Kripke, 4. sezonun son olmadığını duyurdu. Sosyal medyada tartışılan bir dizi hayran spekülasyonunun ardından, “The Boys”un programcısı Eric Kripke, serinin dördüncü serisinin muhtemelen sonuncusu olmayacağını belirten bir açıklama yaptı.

artovahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu